fcbaiamare
Forumul paginii oficiale a clubului FC Baia Mare
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
fcbaiamare | Inregistrare | Login
POZE FCBAIAMARE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: ramona23 la Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 24 - 52 ani |
|
|
ecile68
Administrator
Din: baia mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 28
|
|
Pronosticuri pentru meciul Bihorul Beiuş - FC Baia Mare, vineri, 13 martie (etapa 20)
|
|
| pus acum 17 ani |
|
portar23
Membru nou
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4
|
|
mergem sa facem un meci bun!!!vedem ce o sa iasa...
7.1KB
Modificat de portar23 (acum 17 ani)
|
|
| pus acum 17 ani |
|
robbie
Membru nou
 Din: Baia mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 27
|
|
Haide Bota pe ei...Sunt sigur ca in etapa care urmeaza vom castiga...Din pacate nu o sa putem sa fim alaturi de voi dar,la Zalau sigur vom fi in tribune!!Hai baieti!Suntem alaturi de voi! 
_______________________________________ Sempre Baia Mare!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
taviutza
Membru nou
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 40
|
|
Castigam , cu 0-1 e suficient Hai FC Baia Mare
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Burky
Membru
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 78
|
|
Voi ati observat diferenta dintre portarul Cisnadiei si BOTA al nostru ?? numai din degajare se vede clasa lui Alin ! Nu ca e portarul nostru ,nu de aia sa il felicit..pur si simplu din pct de vedere profesional ! Ne putem mandrii cu tine ..si sa fiu sincer,esti preferatul meu ps:motiveaza'i pe toti te rog sa jucati chiar daca salariile intarzie .. 
_______________________________________ Unica iubire : MiNeRu mu|e capitalei !
|
|
| pus acum 17 ani |
|
robbie
Membru nou
 Din: Baia mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 27
|
|
asa e burky cum zici...bota te rugam,transmite-le si baietilor,sa castigati la Zalau...sa o faceti pentru noi...va rugam!!Haide Mineru'!! 
_______________________________________ Sempre Baia Mare!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Louie g|n|b|m
Membru nou
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 25
|
|
Sa speram sa batem Eu cred ca Batem 0-2 Forza Fc Baia Mare !!Felicitari Bota pt tot ce faci pt noi:X
|
|
| pus acum 17 ani |
|
portar23
Membru nou
 Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4
|
|
salutare ..si speram sa aduccem cele 3 puncte....
numa bine... 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
ecile68
Administrator
Din: baia mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 28
|
|
Topic inchis. Pentru comentarii despre meci, mergeti la "Meciurile echipei noastre"
|
|
| pus acum 17 ani |
|