fcbaiamare
Forumul paginii oficiale a clubului FC Baia Mare
Lista Forumurilor Pe Tematici
fcbaiamare | Inregistrare | Login

POZE FCBAIAMARE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
ramona23 la Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
24 - 52 ani
fcbaiamare / POLL / Bihorul Beiuş - FC Baia Mare  
Autor
Mesaj Pagini: 1
ecile68
Administrator

Din: baia mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 28
Pronosticuri pentru meciul Bihorul Beiuş - FC Baia Mare, vineri, 13 martie (etapa 20)

pus acum 17 ani
   
portar23
Membru nou

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4
mergem sa facem un meci bun!!!vedem ce o sa iasa...

bihorul beiuş baia mare mergem facem meci iasa...

7.1KB

Modificat de portar23 (acum 17 ani)


pus acum 17 ani
   
robbie
Membru nou

Din: Baia mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 27
Haide Bota pe ei...Sunt sigur ca in etapa care urmeaza vom castiga...Din pacate nu o sa putem sa fim alaturi de voi dar,la Zalau sigur vom fi in tribune!!Hai baieti!Suntem alaturi de voi!

_______________________________________
Sempre Baia Mare!

pus acum 17 ani
   
taviutza
Membru nou

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 40
Castigam , cu 0-1 e suficient Hai FC Baia Mare

pus acum 17 ani
   
Burky
Membru

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 78
Voi ati observat diferenta dintre portarul Cisnadiei si BOTA al nostru ?? numai din degajare se vede clasa lui Alin ! Nu ca e portarul nostru ,nu de aia sa il felicit..pur si simplu din pct de vedere profesional !
Ne putem mandrii cu tine  ..si sa fiu sincer,esti preferatul meu 
ps:motiveaza'i pe toti te rog sa jucati chiar daca salariile intarzie  .. 


_______________________________________
Unica iubire : MiNeRu
mu|e capitalei !

pus acum 17 ani
   
robbie
Membru nou

Din: Baia mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 27
asa e burky cum zici...bota te rugam,transmite-le si baietilor,sa castigati la Zalau...sa o faceti pentru noi...va rugam!!Haide Mineru'!!

_______________________________________
Sempre Baia Mare!

pus acum 17 ani
   
Louie g|n|b|m
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 25
Sa speram sa batem Eu cred ca Batem 0-2 Forza Fc Baia Mare !!Felicitari Bota pt tot ce faci pt noi:X

pus acum 17 ani
   
portar23
Membru nou

Din: Baia Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4
salutare ..si speram sa aduccem cele 3 puncte....

numa bine...


pus acum 17 ani
   
ecile68
Administrator

Din: baia mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 28
Topic inchis. Pentru comentarii despre meci, mergeti la "Meciurile echipei noastre"

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la